Vaše dieťa by malo mať svoj vlastný nábytok

Vaše dieťa by malo mať svoj vlastný nábytok. Aj keď by sa mohlo zdať, dobre, že toto – a postele a stoličky a stoly – všetky rovnakého tvaru, prečo syn alebo dcéra sa nezaoberá záležitosťou tatkovho stola, napríklad? A on môže sedieť na normálnu stoličku pre dospelých, spočívajúci na sedáku … V skutočnosti požiadavky na detský nábytok – to nie je prázdnym slovom, a nie reklamný kúsok výrobcov nábytku sa snažia obohatenie.

detskaya_komnata_kamila

Skutočnosť, že nábytok nie je rast, a v dôsledku toho detský nábytok, a to na veku je dieťa pretiahnuť svaly v tých častiach tela, kde to je úplne zbytočné, pretože dieťa sedí v nepohodlnej polohe, a niekedy dosahuje pre ďaleko položených predmetov, čo prispieva k problémom chrbtice. Tiež, ak vaše dieťa sedí príliš blízko k povrchu stola, zatiaľ čo vyrezávanie alebo kreslenie, to môže nepriaznivo ovplyvniť dieťaťa vízie.

Tam je ďalší dobrý dôvod, prečo je nutné, aby dieťa získať nábytok. Každé dieťa skôr alebo neskôr dozvie na seba ako jednotlivca, zvyčajne za 2 až 3 roky detská izba. V tejto dobe, má tendenciu robiť veľa vecí, na vlastnú päsť, kopírovať správanie dospelých, on hľadá zaujímavé výučbu – budete potrebovať dieťa rozvíjať a udržiavať. Rovnaký účelu slúži samostatný detský nábytok, ktorý on vládol – tu je možné čerpať, alebo pri pohľade na obrázky, “na stôl”, ako mama alebo otec v čakajúcim hosťom, hrať stolové hry. Ten chlapec potrebuje miesto, kde by sa mohol pokojne ísť o ich podnikania, miesto, kde bol neobáva – pre tieto detský nábytok účely a sú vhodné pre deti stolmi a stoličkami.
6 užitočných tipov, ako si vybrať ten správny detský nábytok:
1. Nekupujte detský nábytok “pre rast”

Dieťa musí byť minimálny počet detského nábytku – komoda a detská postieľka; kid-doshkolenku potrebovať stôl a stoličky pre deti za ich výučbu – sochárstvo alebo kreslenie, za tak študent musí získať pohodlný stôl, knižnica, a tak na d ..
2. Udržujte svoje dieťa

Pre dieťa to bolo, ale miesto pre hry stačilo kúpiť detský nábytok funkčný nábytok transformátory – napríklad, deň lôžko môže skĺznuť pod stôl, uvoľní stred miestnosti; Ak je dve deti, prísť na pomoc poschodovej postele, a tak ďalej. D.
3. Detský nábytok by mal zodpovedať veku a veľkosti dieťaťa