Pomoci dítěti na ideální moment snadno

Pomoci dítěti na primární stupeň snadno. Postačuje vysoce první : “a-a-meloun”. “p-p-ruka”. “kachna-a-a”, a tak dále Jsou mnoho :, které dělají zvýšení u děti sluchu. To “Vystup zvuk”, jak dítě bouchne do ruce, pokud slyší určitý zvuk. “Придумай slova na hlas kdo již pamatuje slova zabierających ostrý zvuk. “Řetězec slov”, když vám zvuk předchozího výraz je to předchozí následující: meloun – zub – písmeno — akvarel….

Líbí se mi tyto party neboť z nich můžete start chodit přísně od 2 let věku. Vše, hraní s dítětem jsme: “křičí kočka?”, “A kdy zní traktor?”- p-p-p ‘A jak hluk větru?”- š-š-š. A samozřejmě dále. A všechny líbí se mi to, že moderní umění není nutné zvlášť darovat čas. Bohatá z nich zobrazit během procházky, a to i zaměřen do školky nebo z něj.

Zvláště pozitivní druh strategie укладывает ohledem na změny dítěte. období přijetí skupiny všechny vlastnosti výslovnost měl být zamítnuty, protože dítě a vyrobit i, pokud hlásí. Pokud na model воспитываем dítě dobré vyslovuje zvuk “Sh”, můžeme spojit to klíč pak tón. jsme došli k závěru vyměnit neobvyklé slovech, v jejichž přijímá různé hodnotách slova. Dítě slyší ucho, že drink a aktuální jedna hlas je v různé slovech. A představujeme mu že jak hrady architekt bali, ano a vyjádření spojují z zvuků.

Hra, li dítě špatně vyslovuje, řekněme, zvuk “S”, pravděpodobně tam je umění myšlenky všechny prskající, nebo zvuky. Protože pohyb je roli je silně podobný. pak, upozornění nese teď více blízkých zvuky. Dítě na vůně představuje je cítit.

Aktuální to je doba vzdělávání čtení. Protože dítě, jsou na ucho určuje zvuky a slyší je znak pravděpodobně jsou rozlišit a dělat jen jen zobrazit ikony-písmena, navíc je je to s okamžitě, s okamžik dní spustí číst. Bude pak hluboce zájem — protože top věc teď sum nachází. On paměti že li za zvukem P jde o zvuk A pak, projevují, že věří RAKOVINY. jak Jednou mu hodně složité a je to vnímat. Složit písmena jako své puzzle. Najít nové slova přeskupit písmena. Práce i posledních třemi písmeny, dychtivě to dostane a RAKOVINA, a POKUTY, a ARC. neobvyklé zatížení děti. z to společně придумай slova zavedení tyto projekty. Nebo kreativní a hrát s dítětem do často radosti. Pak je dítě nebude přejít z povolání, a bude pro ně bojovat.

A tak rychle motivační příprava dítěte k vzdělání studiu. Jak běžně můžete oznámení s rodičů, jaké potřebují doplnit a jejich syna nebo útěchu udržení učitelů učení: “li metoda proto poznáš….” “V skupiny kdy bude akci…”. si současný vlastní?- Obavy lekce a snímků tam. Nechuť k služby kognitivním z kterou souvislosti je nezajímavý dlouhé a komplexní tříd. Negativní hodnocení dospělých o úspěchy vyrobenou úkoly

také Zkontrolujte: dětská postel