Po prvé, čo by malo byť vedené projektant alebo rodič

Po prvé, čo by malo byť vedené projektant alebo rodič, ktorý sa rozhodol navrhnúť výzdobu sama priestor pre dieťa je:

Dieťa potrebuje veľa svetla a tepla;
Všetko má farebné a pestré nábytok, tapety, závesy neočakávané odtiene;
Deti s neusporiadaným pretože potreba viacúčelový s nábytkom s veľkým množstvom políc;
aspoň čo sa bude tiež prispievať na zákazku;
minimum ostrých predmetov a rohov;
play a pracovný priestor pre chlapcov by mali byť jasne odlíšené vizuálne.

deti

Čarovný voľba spálne (na obrázku nižšie), pre chlapcov! S takou bývanie nechcú odísť na dlhý čas, ale naopak sto minút zábavy bude čakať na detskej izbe do rozprávky!

Navrhnúť detská izba pre chlapca je tiež vytvorený na životný štýl malých tvorov. Oblasť štúdia a oblasti hier by mal byť umiestnený v blízkosti zdroja prirodzeného svetla.

Stôl v interiéri vyžaduje pozornosť, pretože pohodlie umiestnenie nábytku nastavený na účet, závisí na tom, ako dobre dieťa bude sedieť držanie tela, pokiaľ ide o tom, ako byť usilovní a sústredený. Zadná kreslá by malo podporovať vašu dolnej časti chrbta. Veľká pracovná plocha uľahčuje štúdium, a prítomnosť stĺpikov – funkčné.

Posteľ v spacom chlapca bude stále funkčné, a preto sa pod posteľ je ľahké organizovať skladovací priestor pomocou voľný priestor pod zásuvkami. Tiež lôžko musí byť umiestnený tak, že je veľmi vhodné pre sledovanie televízie. A pre komunikáciu a zábavu môžete spestriť obraz tašky fazuľa, ktoré vytvárajú veľmi neformálne a hravú atmosféru.
Navrhnite detskej izby chlapcov (dve alebo tri), na požiadavkách trochu viac odlišných od požiadaviek pre jedno dieťa, všetky vyššie uvedené len násobiť dvoma. Viac priestoru, viac lôžok, viac miesta práce, veľká šatníková skriňa, police a funkčné police pre uloženie kníh a osobné veci.

Chlapci, ako viete, dievčatá sú oveľa aktívnejší, oni sú často energie jednoducho ohromený. Vzhľadom k tomu, detskej izbe, keď jeden, a to aj pre dvoch chlapcov, je vhodné zaviesť športový areál, takže dieťa môže kompenzovať zaťaženie zo sedla dlhé štúdie, a mohol zahodiť energiu, ktoré sa nahromadili. Úžasný dizajn kláštora detí v námorníckom štýle, zručne dokončili inštaláciu športových ihrísk na ďalšiu fotografiu.