Je lepšie robiť detské

A v prípade, že dieťa bude hovoriť, že je členom rodiny, ktorý mal ako iní majú zodpovednosť – dieťa pochopí, že to naozaj navrhol k nemu, je to užitočné pre každého. Stačí pripomenúť, ako deti vykonávať starostlivosť o domáce práce, keď niekto – to dospelého zle – cítia členmi malým tímom a sú radi v prospech rodiny.

Treba pripomenúť práce. A zaplatiť za prácu, ktorú chcete?

Prirodzene kedysi povedal, že dieťa môže ľahko zabudnúť na rodičov. V tomto prípade by rodičia mali taktne, zdvorilo a nehlučne, aby vám pripomínajú úlohy pre celú rodinu plánov po práci. Na tom nie je nič zlé na to dieťa zabudne robiť prácu, bude to prejsť s vekom.

29

Niekedy rodičia podporovať svoje deti k výkonu práce na dome peňazí. Zároveň sa hrdo chváli, ako sa ich deti sú schopné “zarobiť”. Psychology a pedagógov, aby kriticky uvažovať o takýto prístup k vzdelaniu tvrdej práce – v mnohých prípadoch muža vychovaný tak, aby rast sebecký a schopný plniť ušľachtilé činy. Toto skreslenie v oblasti vzdelávania, je neprijateľná.

Je lepšie robiť detské darčeky, ktoré ho zaujímajú, napríklad Korytnačky Ninja, a venovať väčšiu pozornosť k nemu.

Akú prácu a ako inštruovať svoje dieťa.

S ohľadom na dieťa, ktorý vykonal prácu zlých rodičov by sa mali správať diskrétne. Ten chlapec robí prácu prvý alebo druhý čas vo svojom živote. Nemá žiadnu skúsenosť, pretože to je nové hnutia, ktoré sa učia v budúcnosti viac. Nemôžete zmeniť svoju prácu správne, alebo nedokončený. V každom prípade, že dieťa potrebuje počuť slová vďačnosti. Úlohu môže premeniť v jeho neprítomnosti. Hlavná vec nie je kvalita, aby to fungovalo a jej vzťah k procesu samotného pôrodu. A ak je dieťa väčšie a motivovať – ​​napríklad sľubujú po pracovnej výlet do zoologickej záhrady, kooperatívnej hry – dieťa je viac ochotní robiť prácu.