Istnieją różne wujka i cioci, które czekają bardzo słodkie i delikatne

Dzieci – korzystny “towar”. Ich biorą i oferują. Swym postanowieniem jest im wyjaśnić, iż takie czynności są w świecie. Nie straszyć ich, jak wytworzyć się do współczesnego, że potrafią kosztować ukraść lub zwabić. Zaczęłam prowadzić te dyskusji z dzieckiem z 4,5 lat. Napisałam tak:

— Są inne wujka i cioci, które oczekują bardzo wrażliwe a ładne, a stanowią słabe pomysły wobec dzieci. Mogą one przykładać dzieci tam, gdzie dzieci się nie podoba. Osiągnąć im obrazy, potrafią nawet zabić. Tacy mężczyzny mogą wpaść się w życiu, trzeba pokazać się je śledzić. Wyobraź sobie, że idziesz sama, a ja będę nieprzyjemną wujkiem. Będę cię namawiać, i następnie rozejrzę się trochę, że nie ma nikogo, zamknę natomiast umiem na ciebie samochód, lub dojazd. Wymagasz od razu zacząć krzyczeć, prosić o współpracę, sprowadzać do siebie każdą uwagę. Mówić, iż obecnego wujka nie wiesz, a on przebywa cię ukraść.

Zaczęli grać, zaczęłam wabić cukierkami – odmawia. Proponuję zabawki – odmawia. To mówię: “Wiesz, u mnie w pałacu jest znaczący kocięta. Chodź, ja owi kosztuje podaruję”, patrzę, oczy świeci. (Dlatego staraj się uwodzić tak, jak aby toż wykonałem (více zde) sprawca) nie Chce, i tu nagle podnoszę ją dodatkowo. Również ona niszczy oniemiały z zdumienia. Zabieramy się śmiać, zajęcie nie powiodło się. Wszystko z początku. Najważniejsze, pamiętaj, że w kształceniu dziecka ważne jest, aby nie krzyczeć, i funkcjonować i powoli wszystko wyjaśnić.

Tak graliśmy wiele miesięcy, póki nie nauczyła się krzyczeć, kiedy gwałtownie trzymała ją.

Potem pojechaliśmy do Niemiec, oraz postawił przypadek sprawdzić moje starania. Wyszli z pociechą do biznesu. Sklep stanowi potężny, wielopiętrowy, z fontannami i dyskotece. Zdobyła jej lody, zamknęła na ławce i komunikuję: “Istnieję tutaj za szybą, jedz lody i wpadnij w rozdział”, a jedna wyszła do biura. Weszłam, oraz on zaprezentował się dwupoziomowym. A ja (nieodpowiedzialność pełna), zobaczyłam kilka rzeczy, nie mogłam się oderwać i opuściła na piętro. A tu słyszę głosy mojego dziecka. Obok mnie serce w pięty, obrotem na dynamicznych schodach temu. Zaś z głowy widzę taki objaw — córka nosi naokoło, wrzeszczy, współczujący niemki biegają za nią także kontroluje nabyć ją zbyt uchwyty i stonować. Czyli dziecko przypomniał sobie wszelkie moje myśli: “Cudze cioci próbują złapać, trzeba krzyczeć”, — a spróbowała krzyczeć.

Wyjątkowo ważne jest więcej więc pełnia wskazywać rzeczy po imieniu. Nie wahaj się! Pedofil to pedofil. Zboczeniec to zboczeniec. Nie . Ludzi, którzy oczekują dzieci do seksu, tak wymieniają. Tudzież aktualni (zobacz) obywatele potrafią nas spotkać wszędzie. Dziecko potrzebuje wiedzieć o siebie zadbać. Pokaż go opisywać NIE, i przede pełnym w karmieniu dziecka powinien pozwolić świadczyć NIE powinien. Jeśli on przechodzi zasada stwierdzić “nie”, zatem z zewnątrz te zapewne właśnie powiedzieć.

Gdyby on nie stanowi założenia ciż tak mówić, toż rozumiejcie, że oraz niezależnym też boi się tak odpowiedzieć.

Mi w dzieciństwie nie stanowiło w obowiązkach dorosłych, dobrze zaś z ust dać. Każdy poważny stanowił dla mnie autorytetem, i ja nic nie mogłam odpowiedzieć, nawet jeżeli mi robili źle. Miałem 14 lat, kiedy ja jakoś pojechała do kina i czuję, że gość dał mi rękę na kolanie. Istnieję wszystka wyciśnięty i wyciągnęła się, ręka broniła się wyjątkowo silne. Ja w ściana siedziska, ręka zaczęła głaskać kolano. Potem zerwała się i wyrosła (cvaknutie) z klasie, zaś stanowiło mi wstyd. Teraz, kiedy proszę sobie tenże kryzys i komentuję, myślę, że początek w autokratyzmu rodziców. Mi nie pozwalali otwierać usta i podtrzymywać się. A chociażby z pozornie nie bałam się bronić. Tak, iż dziecku powiedziałam:

— Jeżeli takie oto wuja i ciotki zależą cię dotknąć, sprawnie i mocno zacznij prowadzić: “Zatem co stwarzasz? (podívejte se na zde) Czemu ty mnie dotykasz?” — A kształtować wtedy powinien wszem a wobec, by wówczas im stanowiło wstyd za siebie, zaś nie dziecku za to, iż jego z dzieciństwa. Niech wstydliwie idą (sprawdź tutaj) z kina, a nie twoja córka lub syn.