Dětská postýlka by měla “dýchat”

Přijďte do dětského obchodě – podívejte se na první, tak moc, že ​​někdy budete zapomenout, co přišli. Mnoho druhů a dětské postýlky u nás i kolébka pro kojence a lizhechka- “domů” – ve formě zastřešit a postel ve stylu “evropského standardu” – natřený na bílo, a dokonce tvrdí gotickém slohu a je jednodušší na výrobu elektrická. Nekupujte nic pod vlivem emocí jako první.

Jakmile se první vzrušení ustupovalo, že pro jejich finanční možnosti a přistoupit k důkladné revizi. Prodejci často tout produkt mimořádně nákladná záležitost. Ale cena – není ukazatelem kvality. Za prvé, dávejte pozor na materiál, z něhož vyrobené ?? postýlku. Nejlepší za všech okolností považovány za přírodní dřevo.
Dřevo – ekologický materiál, je také “dýchá” a umožňuje další “dýchat”. Jeho snadno se čistí, takže je snadné, aby obsahoval lůžek v čistotě.

4

Nemyslete si, že budete moci určit, elektrická na první pohled, co dělalo ?? nebo jiného lůžku. Můžete také přijmout strom nárazuvzdorné polystyrenu nebo plastu. Není nic s tím, že některé údaje nebudou ze dřeva, je důležité, aby nebylo hodně a to nebolí dítě býk “dýchat” špatně. Takže upodobavshy kolébky, nezapomeňte se zeptat certifikát prodávající hygieny – je třeba poznamenat, materiál, ze kterého je produkt vyroben, a jak to je neškodné.
Někteří si myslí, že nyní pouze v zahraničí postele vyrobené z přírodních materiálů. To není pravda – domácí průmysl produkuje velké BabyNabytek dětský obchod množství dřevěných dětských postýlek.

Ne všechno, co kolébka, že skály
Pohodlné postele a prostorná – ideální. Kromě toho by měl mít dvě úrovně. Výška lůžka má zvláštní význam pro novorozence. I když je to lepší, že postel byla příliš hluboká, pak mnohem snazší dát dítě, aniž by ji probudil. Když dítě roste a začíná stoupat, která je kolébkou hloubky malého muže s vědomím, svět už důležité, nemohl vypadnout z ní. Vzdálenost od horních lamel zábradlí pro matraci v nejnižší poloze, že by měla být alespoň 66 cm. V některých postýlek odstraní horní pásek s jednou rukou BabyNabytek dětský obchod, jesle, pokud je nižší než 10 cm.

To je skvělé pro maminky, které skály dítě v náručí. Batole snadno umístit, aniž by způsobily mu žádné potíže. Ale pak tyč by měla být vrácena na místo, na které se vztahuje k zájmu dítěte padl.