Ako si vybrať detský pletené oblečenie pre chlapcov

Ako si vybrať detský pletené oblečenie pre chlapcov
Slovo dres zastrčenú rôzne výrobky z textilných materiálov. Hlavný rozdiel od pleteniny, je metóda tkanina väzba. Textilný pás je pletené z jednoduchej priadze a závesného spojenia sa. Špecifiká pleteného oblečenia určiť jeho základné vlastnosti, a to pružnosť, rozťažnosť a jemnosť. Pri výrobe pletenín s použitím prírodných a syntetických priadzí, a ich rôzne kombinácie.
elf
Je nemožné predstaviť si moderný človek bez oblečenia úpletu. Pletenina pretože jeho rozmanitosti sa používa všade. Pletené veci produkoval paletu výrobkov – od spodnej bielizne až po vrchné oblečenie. Nedávajte tento unikátny materiál a tvorcovia detského oblečenia.

U detského oblečenia bol vždy zvýšené nároky. To by malo byť mäkké, ľahké, prírodné, priedušný, absorbovať prebytočnú vlhkosť, nevyvoláva alergické reakcie, dokonale teplé, nebráni pohybu. Všetky tieto požiadavky sú splnené početné úpletom. Preto je pri výbere oblečenia pre chlapcov, aby je potrebné venovať pozornosť v prvom rade pletené tovaru.

Druhy detského pleteného oblečenia a hlavné požiadavky na výrobky
Pletené veci môžu byť rozdelená do hlavných typov:

biela technika (nohavice, košele, pyžamá, tričká a iné spodná bielizeň);
pančuchový tovar;
športové Jersey (nohavice, bundy, tričká pre rekreáciu);
pletený tovar (svetre, mikiny, šály, klobúky, atď.)

Výber detské pletené spodná bielizeň pre chlapcov, dávajte pozor najmä na materiáli, z ktorého je pripojený webu. Ideálne zloženie – 100% bavlna. Nastavte na svetlo (nie viac ako 5 – 10%) prímes syntetických materiálov, zvyšuje pružnosť tkaniva. Spodná bielizeň by malo byť mäkké, a nie mať hrubé vnútorné švy, záložky a značky s tvrdými hranami. Ak bielizeň farbu, nemal by byť maľované, a vylučovanie. Všetko, čo príde do kontaktu s telom dieťaťa – a spodná bielizeň Do tejto kategórie patrí v prvom rade – by mali mať vlastnosti, hypoalergénne a nespôsobuje podráždenie. Venujte pozornosť kvalite zvarov výrobkov. Spravidla je predmetom časté Práčka na pranie bielizne. Chybný zvar sa rozpustí v produktoch spracovanie pôdy tvoril ihla znížená slučky a diery, ktoré významne skracuje životnosť tričká a šortky.