A pre chladné obdobie roka je dôležité nosiť dobre pretiahol

A pre chladné obdobie roka je dôležité nosiť dobre pretiahol, udržiavať sa v kondícii, v teple a dovolil detskú pokožku dýchať. Tieto požiadavky zodpovedajú teplákové súpravy, mikiny, roláky a blúzky fleece, päty a kashkorse.
detskaya-mebel-dlya-malchika
Na čo sa zamerať pri výbere dres pre dievčatá
Pri nákupe dres pre dieťa je povinný určiť zloženie priadze, z ktorého je výrobok, bude tento štítok (bavlna – bavlna, viscosa – viskóza, vlna – vlna, akryl – akryl).

Ideálne konštrukcie pre detské pletené oblečenie sveter, blúzka alebo šaty – 10 až 20%, s výhodou syntetické viskózy, a 70-90% z vlny alebo bavlny zábrana, v závislosti na ročnom období. Leto – Bavlna zimné – vlna. Veci, vyrobené z 100% syntetiky, nenechajte si ujsť vzduch. V dôsledku toho – nadmerné potenie dieťaťa s následnou stratou tepla. Ani jeden mama nemá rád nádchu, tým viac je vina oblečenie. Pri výbere produktu pre dievčatá, dať to na rovnú plochu a skontrolujte, či je výrobok nie je napnutá šikmo ani trochu. Po umytí, šaty alebo sveter skosené ešte viac, a, samozrejme, stratí formu. Potom zase ju naruby. Zlá vec, dá zle zaobchádza okraj švu. Tieto švy veľmi skoro len raspolzutsya. Kvality výrobkov, všetky švy sú silné a zadarmo, tam “visiace” vlákno a šev je šité dvakrát. Výber pletené nohavice, dať prednosť tým podšívkou. Dievčatá nie sú tak aktívne v hnutí, ako chlapci, ale aj beh zábrana, skok, prikrčiť a nohavice bez podšívky rýchlo vytiahnuť do kolena.

Pletené športové oblečenie hustejšie. Dôležité je, že výrobok je rýchlo obnoviť formulár. Výber jogging oblek pre dievčatá, venovať pozornosť nielen na atraktívny vzhľad. Samozrejme, že pre dievčatá je veľmi dôležité, pretože malá žena musí vždy zostať krásna, dokonca aj v športových aktivít. Ale hlavná vec pre športové dres pre dieťa zábrana – dobré prúdenie vzduchu na absorpciu telo a vysokej vody. Na toto závisí komfort dievča počas tréningu. Záver je, že pletené športové deti musia byť dvojaký: predná časť výrobku – zmesi prírodných a syntetických vlákien, zlej strane – iba bavlnu.

Pri výbere pletené spodná bielizeň pre dievčatá, dávajte pozor na švy. Musí byť pomerne ploché a pružné. Kúpiť oblečenie vhodnej veľkosti, nespoliehajte na schopnosť roztiahnuť dres. Spodná bielizeň dievča by mal byť veľmi mäkká a veľmi hustá. Užite si krásna dcéra svetlé prádlo!

New Jersey vec pre vaše dcéra – je pohodlie, teplo a krásu, okrem toho, pletené veci – to je vždy v móde.